Forum Ronaldo Strona Główna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ UżytkownicyGrupy Zaloguj
Muzyka
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Odpowiedz do tematu    Forum Ronaldo Strona Główna » Off Topic Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat

Muzyka
Autor Wiadomość
franko



Dołączył: 07 Kwi 2009
Posty: 52

Post Muzyka Odpowiedz z cytatem
no wlasnie jakiej muzyki sluchaja fani ronaldo? ja po uszy siedze we wszystkim co jest zwiazane z punkiem czyli hc punk, crust, screamo troche grindcore troche street i roznego typu roznorodnosci z tym zwiazane. jezeli ktos jest tym troche zainteresowany chetnie cos polece lub podyskutuje Very Happy
Nie Kwi 12, 2009 14:27 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama







Nie Kwi 12, 2009 14:27
Traja



Dołączył: 07 Kwi 2009
Posty: 25
Skąd: Wrocław

Post Odpowiedz z cytatem
Ja najbardziej rock i metal a jeżeli chodzi o zespoły to zdecydowanie na pierwszym miejscu Metallica ale bardzo lubię też Tenacious D, Red Hot Chili Peppers, Nirvana, Disturbed, Three Days Grace, The Beatles i kiedyś dużo słuchałem System of a Down no i to chyba na tyle ;] Pewnie i tak coś pominąłem ;D

_________________
Is only one Ronaldo...
Nie Kwi 12, 2009 15:01 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ostry



Dołączył: 06 Kwi 2009
Posty: 38
Skąd: Rzeszów

Post Odpowiedz z cytatem
a ja slucham rapu , szczegolnei polskiego. i wybacz franko i traja ale nie moge sluchac tej waszej muzyki bez urazy ale nei moge . elo
paktofonika , kaliber 44, peja to jest klasyka

_________________
"Mam własne zdanie i szereg racji, Niezmienny niezależnie od miejsca, czasu i akcji. Od A do Zet, do Zet do A , Ja to ja to jasne jak dwa razy dwa " ^^ elo
Nie Kwi 12, 2009 22:31 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
franko



Dołączył: 07 Kwi 2009
Posty: 52

Post Odpowiedz z cytatem
no problemo ostry Very Happy sam czasem kalibra lubie posluchac a ja preferuje kapele typu biala goraczka, zlodzieje rowerow, guernica y luno, regres, stradoom terror, april, coalition a z zagranicy agnostic front, olotila, harum scarum, john ball itd Very Happy
Pią Kwi 17, 2009 11:32 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Polones



Dołączył: 08 Kwi 2009
Posty: 13

Post Odpowiedz z cytatem
franko napisał:
no problemo ostry Very Happy sam czasem kalibra lubie posluchac a ja preferuje kapele typu biala goraczka, zlodzieje rowerow, guernica y luno, regres, stradoom terror, april, coalition a z zagranicy agnostic front, olotila, harum scarum, john ball itd Very Happy


Toś mnie rozwalił, franko. W życiu o tych kapelach nie słyszałem Very Happy
Sob Kwi 18, 2009 15:01 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ostry



Dołączył: 06 Kwi 2009
Posty: 38
Skąd: Rzeszów

Post Odpowiedz z cytatem
ja tez nie slyszalem ale luuz ;p . pozdro

_________________
"Mam własne zdanie i szereg racji, Niezmienny niezależnie od miejsca, czasu i akcji. Od A do Zet, do Zet do A , Ja to ja to jasne jak dwa razy dwa " ^^ elo
Sob Kwi 18, 2009 22:14 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MentiX



Dołączył: 06 Kwi 2009
Posty: 35

Post Odpowiedz z cytatem
ja tam słucham wszystkiego:)SmileSmile kiedyś słuchałem Linkin Park, Eminema, Liroy i te klimaty a teraz Peja:PRazz i jego Solufka

_________________


Ostatnio zmieniony przez MentiX dnia Nie Kwi 19, 2009 13:18, w całości zmieniany 1 raz
Sob Kwi 18, 2009 22:51 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
franko



Dołączył: 07 Kwi 2009
Posty: 52

Post Odpowiedz z cytatem
wcale sie nie dziwie ze nie slyszeliscie to kapele wydawane w niezaleznych dystrybucjach(moze poza agnostic front) ale i tak na hcpunk undergroundowej scenie te sa akurat bardzo znane zespoly:)

polones z tego co wiem to nocujesz w brazylii a tam grywa czolowe "ratos de porao" i "no rest" z damskim wokalem jakbys byl ciekaw to polecam ci tych drugich plytke "Suportar A Dor" zas ci pierwsi graja troche ciezko i mozesz mi wyjechac ze to szarpidruty Very Happy a moze slyszales?
a kto wie moze ronaldo ukradkiem sobie ich posluchuje hehe Very Happy
Nie Kwi 19, 2009 09:08 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Traja



Dołączył: 07 Kwi 2009
Posty: 25
Skąd: Wrocław

Post Odpowiedz z cytatem
Ulubiona muzyka: Hip-hop, samba
to ze strony Mentixa a dokładnie jakie zespoły czy coś to nie mam pojęcia Wink

_________________
Is only one Ronaldo...
Nie Kwi 19, 2009 09:28 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ostry



Dołączył: 06 Kwi 2009
Posty: 38
Skąd: Rzeszów

Post Odpowiedz z cytatem
Mentix, album peji - rychu pejas solufka jest troche stara juz. kilka dni tremu wyszla plyta hemp gru - droga. spoko klimat
Eminem jest dla mnie prze...em,

"hip-hop to moj sensej" to paktofoniki utwor jestem bogiem. elo ^^

_________________
"Mam własne zdanie i szereg racji, Niezmienny niezależnie od miejsca, czasu i akcji. Od A do Zet, do Zet do A , Ja to ja to jasne jak dwa razy dwa " ^^ elo
Nie Kwi 19, 2009 11:41 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ostry



Dołączył: 06 Kwi 2009
Posty: 38
Skąd: Rzeszów

Post Odpowiedz z cytatem
ale dla mnie Peja i tak jest najlpszym raperem w tym kraju , tyle lat sie utrzymuje na scenie to o czyms swiadczy i jego plyty sie najlepiej sprzedaja , i sie nei sprzedaje. pozdro zioomy

_________________
"Mam własne zdanie i szereg racji, Niezmienny niezależnie od miejsca, czasu i akcji. Od A do Zet, do Zet do A , Ja to ja to jasne jak dwa razy dwa " ^^ elo
Nie Kwi 19, 2009 11:46 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MentiX



Dołączył: 06 Kwi 2009
Posty: 35

Post Odpowiedz z cytatem
przecież Rychu Peja SoLUfka – "Styl życia G'N.O.J.A. jest z grudnia:) 2008

_________________
Nie Kwi 19, 2009 13:19 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Matviej



Dołączył: 06 Kwi 2009
Posty: 46
Skąd: Gorzów Wlkp

Post Odpowiedz z cytatem
A ja słucham wszystkiego, po prostu gdy coś wpadnie w ucho, ściągam, daje na komórkę i słucham Smile Co do Ronaldo to w jakimś wywiadzie gadał o Snoop Doggu Smile Co do Peji to fajny jest z nim wywiad na YT, jest naprawdę spoko .
Nie Kwi 19, 2009 19:29 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ostry



Dołączył: 06 Kwi 2009
Posty: 38
Skąd: Rzeszów

Post Odpowiedz z cytatem
mentix wiem ze jest z grudna 2008 a teraz jest kwiecen 2009 ;p, wiec nowoscia nie jest dla mnie .fajna plyta choc mi osobiscie bardziej wpadala w ucho plyta "szacunek ludzi ulicy", no ale Styl życia G'N.O.J.A. tez jets mocna. na youtubie jest z nim kilka wywiadow, a jak byl u wojewodzkiego to ogladaliscie ?>

_________________
"Mam własne zdanie i szereg racji, Niezmienny niezależnie od miejsca, czasu i akcji. Od A do Zet, do Zet do A , Ja to ja to jasne jak dwa razy dwa " ^^ elo
Pon Kwi 20, 2009 07:27 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Suchy



Dołączył: 07 Kwi 2009
Posty: 44

Post Odpowiedz z cytatem
ja tam slucham hip - hopu, rapu i techno Peja, PTP, DonGuralesko i inne Razz a z Rapu to Flo-Rida, 50 cent, Lil Jon
Pon Kwi 20, 2009 13:30 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama







Pon Kwi 20, 2009 13:30
Wyświetl posty z ostatnich:    

Odpowiedz do tematu    Forum Ronaldo Strona Główna » Off Topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3
Skocz do: 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Ronaldo  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online