Forum Ronaldo Strona Gwna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ UytkownicyGrupy Zaloguj
iPod Touch

 
Odpowiedz do tematu    Forum Ronaldo Strona Gwna » Off Topic Zobacz poprzedni temat
Zobacz nastpny temat

iPod Touch
Autor Wiadomo
CrarrygroweseDoczy: 09 Lip 2013
Posty: 1

Post iPod Touch Odpowiedz z cytatem
iPod Touch

[B] iPod Touch [/ b] ( znany i sprzedawany jako [b] iPod touch [ / b ], a potocznie znane jako [b] iTouch [/ b] ) to przenośny odtwarzacz muzyki i wideo , przenośnych konsoli do gier i e - zdolny osobisty asystent cyfrowy , zaprojektowane i sprzedawane przez Apple Inc to nie jestsmartphone , choć jego konstrukcja i system operacyjny przypominają iPhone'a Apple.
IPod Touch dodaje multi- dotykowy interfejs graficzny do linii iPod . Może łączyć się bezprzewodowo z Internetem , w tym iTunes Store i Apple App Store , dzięki czemu użytkownicy mogą bezpośrednio kupować i pobierać materiały oraz oprogramowanie . Od maja 2013 r., 100000000 dotykowe urządzenia iPod zostały sprzedane .
oprogramowanie
Główny artykuł: iOS
Zobacz także: IOSA i historię wersji iOS
IPod Touch Apple Unix skończy systemem operacyjnym iOS , którą nazwano " iPhone OS " do 2010 roku. Jest zaprojektowany jako ekran dotykowy odtwarzacz multimedialny na bazie platformy i komputera kieszonkowego i zawiera dołączonego oprogramowania do przeglądania Internetu , czytania i pisania wiadomości e-mail i wyświetlanie obrazów . Tworzenia dokumentów i innych pisania używa klawiatury wyświetlanej na ekranie . Firma Apple prowadzi program sprzedaży online sklep dla innych zadań, takich jak gry lub aplikacji edytora tekstu i arkusza kalkulacyjnego . Od premiery,iPod Touch został opisany przez dziennikarzy jako " iPhone beztelefonu " , a każdy iPod modelu dotykowy na bieżąco prowadzi ten sam numer wersji iOS jako współczesnego modelu iPhone .
Kolejne aktualizacje iOS od premiery w 2007 roku wydali dodatkowe funkcje . iPhone OS 2.0 , wydany 11 lipca 2008 roku wprowadzono w App Store , co pozwoliło innych aplikacji po raz pierwszy . iPhone OS 3 .0 , wydany w dniu 17 czerwca 2009 roku, dodatkowe funkcje , takie jak wycinanie , kopiowanie i wklejanie , przywiązywane danych i wsparcia powiadomień push. iOS 4.0 , wydany w dniu 21 czerwca 2010 roku, wprowadziła iBooks , FaceTime i wielozadaniowość . To spadło poparcie dla pierwszej generacji iPod Touch .
W czerwcu 2011 r., iOS 5 , piąty głównym wydaniu iOS oprogramowania , zostało ogłoszone na WWDC Apple 2011 , który dodaje powiadomień , wiadomości i funkcji przypomnienia . Firma Apple ogranicza niektóre funkcje , przedesystem sterowania głosem Siri , do iPhone.iOS 6 , który został wydany w dniu 19 września 2012 do czwartej i piątej generacji iPod modeli dotykowych , zawiera 200 nowych funkcji, w tym książeczki oszczędnościowej , Facebook integracji i Apple Maps . Piąta generacji iPod Touch zyskał zdolność do zdjęć panoramicznych ,mają wspólne z iPhone 4S i iPhone 5 .
Ostatnie aktualizacje iOS były wolne dla właścicieli obsługiwanych modeli iPod Touch , ale Apple otrzymał krytykę do ładowania iPhone Touch dla wersji 2.0 i 3.0 , których właścicieli iPhone otrzymał za darmo , a za wyjątkiem niektórych funkcji z oprogramowania iPoda touch , żeiPhone dołączonego . Pozycja Apple było to, że mogli dodać funkcje za darmo na iPhone , ponieważdochód z niego jest rozliczane na zasadzie subskrypcji , zgodnie z regułami rachunkowości , a nie jak do jednej płatności w czasie. Na WWDC w czerwcu 2010 roku , Steve Jobs ogłosił , że Apple nie " znaleźli sposób, " aby kolejne aktualizacje systemowe dostępne bezpłatnie na iPhone Touch .
zakupu materiałów
Aby dokonać zakupu treści na iPod Touch ,użytkownik musi utworzyć Apple ID lub mieć konto . Z tego konta można ściągać muzykę i filmy z iTunes Store , aplikacje z App Store lub książki z iBookstore .Konto Apple ID stworzony bez karty kredytowej można uzyskać bezpłatne treści i karty upominkowe można kupić płacić za aplikacje , a nie za pomocą karty kredytowej .
Aplikacje innych firm
Słuchawki z zewnętrznego mikrofonu i kontroler są zgodne z 2. generacji iPod Touch , i są dostarczane z 3rd generacji iPod Touch ( z wyłączeniem 8a GB model ) .


Jedynym oficjalnym sposobem uzyskania innych aplikacji dla iPod Touch jest Apple App Store , który jest oddziałem iTunes Store. Aplikacja App Store , dostępny we wszystkich wersjach iOS od 2,0 roku , pozwala użytkownikom na przeglądanie i pobieranie aplikacji z jednego repozytorium online ( prowadzony przez Apple) z iTunes Store . Opracowanie takiego oprogramowania ,Software Development Kit ( SDK) została oficjalnie ogłoszona w dniu 6 marca 2008 roku na posiedzeniu Town Hall firmy Apple. IOS SDK umożliwia tworzenia aplikacji dla iPhone i iPod Touch , po wniesieniu opłaty , aby dołączyć do zespołu rozwoju. Programista może następnie ustawić cenę dla aplikacji, których rozwój i otrzyma 70% zarobionych pieniędzy . Apple zachowuje 30% ceny sprzedaży , bez minimalnej opłaty stałej .
Hacks
Zobacz także: jailbreaking iOS
Podobnie jak wszystkie urządzenia z systemem iOS firmy Apple ,iPod Touch jestściśle kontrolowane lub zamknięte platformy . Modyfikacja lub wymiana systemu operacyjnego naruszagwarancji urządzenia , komunikacja między aplikacjami jest ograniczone i kontrolowane , a Apple jest jedynym autoryzowanym dostawcą oprogramowania . Hakerzy dlatego próbował " jailbreak " wszystkie urządzenia iOS , aby umożliwić niedozwolonych lub nieobsługiwanych funkcji, takich jak wielozadaniowość w wersjach iOS przed 4 .0, tematów do ekranu głównego , korzystanie z oprogramowania Apple odmówił sprzedaży , lubwskaźnik baterii procentowy . Jailbreaks dla iPod Touch pierwszy pojawiłymiesięcy popierwszy model został wydany we wrześniu 2007 roku , gdy hakerzy wydany JailbreakMe 1.0 ( zwany także " AppSnapp " ) jailbreak iPhone OS 1.1.1 . To pozwoliło użytkownikom na instalowanie programów innych firm w swoich urządzeniach przed Jabłko dozwolone to .
W lutym 2013 r., każda wersja systemu iOS na iPod Touches może być jailbroken wykorzystaniem narzędzi takich jak PwnageTool , RedSn0w , absyntu i evasi0n . Oświadczenie Apple gwarancja oznacza, że​​iPod Touch po jailbreaking lub innych modyfikacji dokonanych przez nieoficjalny sposób nie jest objęte gwarancją firmy Apple. Jailbreaking stanowi naruszenie Warunków korzystania iOS . Proces jailbreaking można normalnie cofnąć wykonując przywracanie poprzez iTunes .
Porównanie do iPhone
Główny artykuł: Lista urządzeń iOS
IPod Touch jest generalnie podobny do iPhone'a. IPod Touch nie ma pewnych IPhone funkcji i aplikacji towarzyszących, w tymwbudowany kompas , ale również cieńsze, lżejsze i tańsze . Starsze modele także brak technologii wyświetlacza IPS , głośniki , mikrofony i kamery , a aparat ma http://oplacalnelokaty.com.pl nigdy nie było tak wysokiej jakości jak na współczesnych modeli iPhone . Do piątej generacji , iPod Touch aparatu brakowało lampy błyskowej do fotografii przy słabym oświetleniu , a do czwartego pokoleniasleep / wake button był po przeciwnej stronie . Steve Jobs po raz odniósł się do iPod Touch jako " koła szkolenia dla iPhone " .
Wymagania
- ITunes 10 lub nowszy ( iTunes 10.5 dla systemu iOS 5.0 + )
- Mac OS 10.5 lub nowszy ( 10.5.8 dla iOS 5.0 + )
- Windows XP Home lub Professional z dodatkiem Service Pack 3 lub nowszy ( Vista lub później używać iCloud )
Konfiguracja i synchronizacja
Dla urządzeń iPod Touch zakupionych przed 12 października 2011 , użytkownik musi posiadać komputer Mac lub komputer PC , aby móc korzystać z odtwarzacza iPod . Następnie użytkownicy muszą zainstalować iTunes i podłącz odtwarzacz iPod za pośrednictwem portu USB. IPod zostanie utworzone w programie iTunes . Nowe iPody kupiło po 12 października 2011 ma iOS 5.0 fabrycznie i pozwalają aktywacji bezprzewodowo , bez potrzeby korzystania z komputera PC lub Mac .
Wcześniej iPod Touch Units muszą być podłączone do komputera , aby być synchronizowane . To będzie ładować iPod Touch i synchronizować bibliotekę muzyki , filmów , zdjęć i kopii zapasowych danych . iOS 5 pozwala użytkownikowi robić to wszystko z urządzenia i wysłać go do serwisu iCloud , który obsługuje system Mac OS X Lion i później .
ładowanie akumulatora
Kolory 5. generacji iPod Touch .


Począwszy od drugiej generacji , iPod Touch może być pobierana od 5 V pin złącza stacji dokującej , podczas gdy większość wcześniejszych modeli iPoda ( w tym oryginalnego iPod Touch ) mogą być również pobierane od 12 V do zasilania pin FireWire . Zmiana ta spadła wsparcie dla ładowania w pojazdach wyposażonych w związku opartego FireWire iPoda .Większość aftermarket producentów takich kabli Oferujemy sprzęt i / lub adapterów , które przeliczają pojazdu 12A V do 5A V.
Złącze jabłko Błyskawica
Główny artykuł: Błyskawica ( złącze)
Piąta generacji iPod Touch i iPhone 5 cechąnowego złącze dokujące , o nazwie " Błyskawica Złącze Błyskawica Apple ma osiem pineski i wszystko Sygnalizacja cyfrowych. To nowe złącze jest mniejszy niż poprzedni pozwalający iPhone 5 faktor szczuplejsze . Jabłko kable Błyskawica zduplikowanych szpilki na obu stronach każdej wtyczki więc będzie wstawić w dowolnym kierunku . Różne akcesoria będą dostępne do konwersji złącze Błyskawic Apple starszej złącze stacji dokującej Apple USB lub , chociaż nie wszystkie stare akcesoria będą działać , ponieważ nie wszystkie sygnały są dostępne .
modele
Główne artykuły: Lista urządzeń iOS i lista modeli iPoda
Specyfikacja
4g : Najwyższa 1 - g SAR: 1,11 mW / g
Aktualne wersje
Zobacz także

- Porównanie iPod menedżerów
- Porównanie przenośnych odtwarzaczy multimedialnych
- Lista urządzeń iOS


Linki zewnętrzne
- Oficjalna strona
- Dane techniczne ( wszystkie modele)

_________________
http://oplacalnelokaty.com.pl
Czw Lip 11, 2013 08:49 Oglda profil uytkownika Wylij prywatn wiadomo Wylij email Odwied stron autora Adres AIM Yahoo Messenger MSN Messenger Nazwa Skype
ReklamaCzw Lip 11, 2013 08:49
valenz
Weteran


Doczy: 11 Maj 2018
Posty: 62094

Post Odpowiedz z cytatem
ku5248ku5248ku5248ku5248ku5248ku5248ku5248ku5248ku5248ku5248ku5248ku5248ku5248ku5248ku5248ku5248ku5248ku5248ku5248ku5248
ku5248ku5248ku5248ku5248ku5248ku5248ku5248ku5248ku5248ku5248ku5248ku5248ku5248ku5248ku5248ku5248ku5248ku5248ku5248ku5248
ku5248ku5248ku5248ku5248ku5248ku5248ku5248ku5248ku5248ku5248ku5248ku5248ku5248ku5248ku5248ku5248ku5248ku5248ku5248ku5248
ku5248ku5248ku5248ku5248ku5248ku5248ku5248ku5248ku5248ku5248ku5248ku5248ku5248ku5248ku5248ku5248ku5248ku5248ku5248ku5248
ku5248ku5248ku5248ku5248ku5248ku5248ku5248ku5248ku5248ku5248ku5248ku5248ku5248ku5248ku5248ku5248ku5248ku5248ku5248ku5248
ku5248ku5248ku5248ku5248ku5248ku5248ku5248ku5248ku5248ku5248ku5248ku5248ku5248ku5248ku5248ku5248ku5248ku5248ku5248ku5248
ku5248ku5248ku5248ku5248ku5248ku5248ku5248ku5248ku5248ku5248ku5248ku5248ku5248ku5248ku5248ku5248ku5248ku5248ku5248ku5248
ku5248ku5248ku5248ku5248ku5248ku5248ku5248ku5248ku5248ku5248ku5248ku5248ku5248ku5248ku5248ku5248ku5248ku5248ku5248ku5248
ku5248ku5248ku5248ku5248ku5248ku5248ku5248ku5248ku5248ku5248ku5248ku5248ku5248ku5248ku5248ku5248ku5248ku5248ku5248ku5248
ku5248ku5248ku5248ku5248ku5248ku5248ku5248ku5248ku5248ku5248ku5248ku5248ku5248ku5248ku5248ku5248ku5248ku5248ku5248ku5248
ku5248ku5248ku5248ku5248ku5248ku5248ku5248ku5248ku5248ku5248ku5248ku5248ku5248ku5248ku5248ku5248ku5248ku5248ku5248ku5248
ku5248ku5248
Wto Maj 22, 2018 00:26 Oglda profil uytkownika Wylij prywatn wiadomo
valenz
Weteran


Doczy: 11 Maj 2018
Posty: 62094

Post Odpowiedz z cytatem
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
Sob Wrz 15, 2018 16:56 Oglda profil uytkownika Wylij prywatn wiadomo
ReklamaSob Wrz 15, 2018 16:56
Wywietl posty z ostatnich:    

Odpowiedz do tematu    Forum Ronaldo Strona Gwna » Off Topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: 
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach

Ronaldo  

To forum dziaa w systemie phorum.pl
Masz pomys na forum? Za forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online