Forum Ronaldo Strona Główna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ UżytkownicyGrupy Zaloguj
Metryczka
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
Odpowiedz do tematu    Forum Ronaldo Strona Główna » Biografia Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat

Metryczka
Autor Wiadomość
Matviej



Dołączył: 06 Kwi 2009
Posty: 46
Skąd: Gorzów Wlkp

Post Odpowiedz z cytatem
Polones; No właśnie co do KMŚ i SPE 2007 pewny nie jestem, ale z tego co wiem to mu te tytuły zaliczono, inna sprawa że one są na doszywkę. Jednak c do Złota MŚ to nie mam najmniejszych wątpliwości, Ronaldo mimo iż nie grał odniósł tak na prawdę olbrzymi sukces z kadrą, ludzie on jeszcze nie miał 18 lat a pojechał na mundial z reprezentacją gdzie jest największa rywalizacja! Sam wyjazd z taką reprezentacją na taką imprezę gdzie jest taka rywalizacja jest wyczynem nie z tej ziemi. Fakt tez taki że Ronaldo nie jechał tam by siedzieć, on za pewne zagrałby w meczu i to nie jednym ale nie wytrzymał presji, z tego co czytałem to tylko gdy Parreira na niego spojrzał to ten od razu się odwracał i trząsł jak galareta:P Nie dziwię się szczerze mówiąc;] Jednak podsumowując to wątpliwości nie ma, jest złotym medalistą mistrzostw Świata, co do SPE i KMŚ z Milanem to nie jestem pewien, z tego co wiem ma zaliczone ale to i tak takie doszywane te trofea więc można ich nie zapisać, albo zapisać i traktować z przymrużeniem oka, tyle.
Pią Kwi 10, 2009 23:37 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama







Pią Kwi 10, 2009 23:37
Polones



Dołączył: 08 Kwi 2009
Posty: 13

Post Odpowiedz z cytatem
Nie, Matviej. Ronaldo nie był zgłoszony do KMŚ 2007 (sprawdziłem), więc nie był mistrzem.

W Lidze Mistrzów 2007 nie był zgłoszony przez Milan do rozgrywek nawet, bo nie mógł. Grał już dla Realu w tej samej edycji i dla Milanu nie mógł grać w LM. A więc też nie ma tytułu.
Sob Kwi 11, 2009 00:48 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ostry



Dołączył: 06 Kwi 2009
Posty: 38
Skąd: Rzeszów

Post Odpowiedz z cytatem
pamietam ze Ronaldo pojechal na KMŚ i mial nawet zagrac bo byla nadzieja ze sie wykuruje, byl w Japonii jako turysta , siedzial sobee na trybunach i nie byl zgloszony,m a wiecie czy jak byla ta koronacja cala to zszedl na murawe i odebral medal czy nie nie ? bo napewno cieszyl sie razem z nimi , ale medal zostal mu wreczony czy nie ?

_________________
"Mam własne zdanie i szereg racji, Niezmienny niezależnie od miejsca, czasu i akcji. Od A do Zet, do Zet do A , Ja to ja to jasne jak dwa razy dwa " ^^ elo
Sob Kwi 11, 2009 08:29 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Matviej



Dołączył: 06 Kwi 2009
Posty: 46
Skąd: Gorzów Wlkp

Post Odpowiedz z cytatem
Polones: kto tu pisze o LM? tego on nie ma, ja pisze o KMŚ(klubowe Mistrzostwa Świata) i SPE (Superpuchar Europy) i tu nie jestem pewien czy ma zaliczone czy nie.
Sob Kwi 11, 2009 10:03 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lukasz



Dołączył: 07 Kwi 2009
Posty: 34

Post Odpowiedz z cytatem
Hmm, skoro nie był w kadrze Milanu na KMŚ to raczej nie powinien miec tego zaliczonego, tak samo jak powinno mu sie zaliczac MŚ 94' na ktorych był w kadrze Brazylii;p
Sob Kwi 11, 2009 10:38 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
German



Dołączył: 10 Kwi 2009
Posty: 14

Post Odpowiedz z cytatem
matviej nie rozmieszaj mnie.
jezeli superpuchar europy i klubowe mistrzostwa swiata moga byc na doszywke to tak samo mozna na doszywke traktowac mś 94 bo też nie miał zadnego udziału w zwyciestwie wiec zastanow sie co piszesz.naprawde bo to już można wziąć na zwykłą logikę a ty masz z tym problem...
pozdro w kazdym razie.
Sob Kwi 11, 2009 14:00 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
German



Dołączył: 10 Kwi 2009
Posty: 14

Post Odpowiedz z cytatem
aha jeszcze jedno żeby nikt nie zarzucał mi czegos czego nie napisałem albo zle zrozumiał tak jak na shoutboxie.mś 94 są mu zaliczone i to jest fakt i ja nic do tego nie mam tylko zwrociłem uwagę matviejowi bo napisał jakąś bzdure a sytuacja jest analogiczna..
pozdrawiam gorąco wszystkich.
Sob Kwi 11, 2009 14:03 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Matviej



Dołączył: 06 Kwi 2009
Posty: 46
Skąd: Gorzów Wlkp

Post Odpowiedz z cytatem
Widać że nic nie zrozumiałeś, ale czego mogłem się spodziewać? analogiczna? brawo, brawo ;] W takim klubie jak Milan czy inne kluby mogą mieć wielu piłkarzy co w ogóle do sukcesu się nie przyłożyło a sukces sobie zaliczają(Dudek), natomiast by trafić do repry Brazylii na MŚ przypadku nie ma, by dostać się tam w wieku 18 lat gdzie jest tak gigantyczna rywalizacja to już jest wielki sukces, więc nie porównuj mi Złota z 94 do KMŚ z 2007...
Sob Kwi 11, 2009 15:49 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
German



Dołączył: 10 Kwi 2009
Posty: 14

Post Odpowiedz z cytatem
matviej ty masz jakieś problemy prawda:D?
przecież równie dobrze to do takiego klubu jak Milan jest ciężko się dostać dla tych co grają w rezerwach itp.tak samo mś 94 i tutaj nie ma udziału żadnego w zwycięstwie reprezentacji tak samo jak żadnego nie ma udziału w zwycięstwie klubowych mistrzostw świata...ale te rozgrywki można nie zaliczać,lekceważyć itp...
masz problem koleś z obeiktywnym ocenianiem.piszesz to wszystko bo mś to mś a klubowe mistrzostwa swiata są mniej warte.
na prawdę musisz chyba dorosnąć do tego żeby coś obiektywnie ocenić:]
Najpierw sytuacja na shoutboxie a teraz tutaj...
mimo wszystko gorąco cię pozdrawiam :]
Sob Kwi 11, 2009 16:25 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ostry



Dołączył: 06 Kwi 2009
Posty: 38
Skąd: Rzeszów

Post Odpowiedz z cytatem
wyluzujcie ;p i tak Ronaldo jest prze h*jem , przynajmnejij w tej kwestii sie zgadzanie prawda ? , elo ^^

_________________
"Mam własne zdanie i szereg racji, Niezmienny niezależnie od miejsca, czasu i akcji. Od A do Zet, do Zet do A , Ja to ja to jasne jak dwa razy dwa " ^^ elo
Sob Kwi 11, 2009 16:31 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Matviej



Dołączył: 06 Kwi 2009
Posty: 46
Skąd: Gorzów Wlkp

Post Odpowiedz z cytatem
Obiektywnie? ty próbujesz być za obiektywny i dlatego wychodzą takie pierdoły, w klubach takich jak MU,Milan,Real często znajdują się piłkarze którzy są bardzo przeciętni, bardzo mało grają a sukcesów mają mnóstwo, nie którzy mają to szczęście że jednym meczem się w takim klubie znajdą, a nawet nie, po prosu mieli szczęście, by trafić do reprezentacji na MŚ w wieku 18 lat to jest coś, tam przypadku nie ma, Ronaldo tam pojechał o był kapitalny grając w Cruzeiro. Jednak dla ciebie to analogiczna sytuacja, ależ oczywiście panie obiektywny.
Nie neguję faktu że Ronaldo nie przyłożył się do Złota, jednak kur... nie porównuj siedzenia na rezerwie w klubie do siedzenia na ławce na MŚ w wieku 18 lat...
Nie którzy pieprzą że gdyby odjąć Złoto Ronaldo z 1994 to sukcesy z reprezentacją ma nie większe od Zizu, tym czasem gdy Zizu był 18 latkiem to nawet nie myślał o kadrze i nikt go nie znał, w 94 miał 22 i też tam się nie znalazł. To świadczy o talencie Ronaldo, nie miał 18 lat a pojechał na MŚ z reprezentacją gdzie jest największa rywalizacja, to świadczy już o jego klasie w tamtych czasach, dlatego nie porównuj Złota MŚ do triumfu w KMŚ...

Dalej tłumaczyć nie mam obiektywnej osobie zamiaru, dalej będziesz gadał to samo to będę odsyłał byś przeczytał jeszcze raz to co napisałem. Prostszych rzeczy nie rozumiesz jak to że w Brazylii jak i w europie są też inne rozgrywki poza Ligą więc nie mam zamiaru się trudzić...
Sob Kwi 11, 2009 17:12 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
German



Dołączył: 10 Kwi 2009
Posty: 14

Post Odpowiedz z cytatem
matviej nie mam zamiaru się z tobą kłócić.piszesz i piszesz ale przeczytaj to jeszcze raz i sam zobaczysz ze wychodzi na to co ja pisałem i ze nie masz racji...
i pijesz cały czas do tego ze kiedys nie rozumiałem tych stanów Brazylii itp.po co?przeciez i tak juz wszystko wiem a i tak czy owak miałem trochę racji...
po prostu palnąłeś głupote i tyle a powodem było tylko to że mś to wielki prestiż a klubowe mistrzostwa swiata to mało znaczący turniej i o to sie kłócisz tak czy siak koncze z toba dyskusje.w przypadku naszej dyskusji na shoutboxie mozna bylo dyskutowac do woli bo bylo o co a tutaj jest to niepotrzebne i tyle.po prostu musisz dojrzec do trzezwego oceniania wszelakich sytuacji bo na shoutboxie sie zaczeła twoja nieobiektywna gadka...
pozdrawiam serdecznie:]
Sob Kwi 11, 2009 17:35 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Polones



Dołączył: 08 Kwi 2009
Posty: 13

Post Odpowiedz z cytatem
Nie chcę podsycać, ale Zidane i Francja nie grali na MŚ 1994, bo przegrali w ostatniej minucie nieszczęsnego meczu eliminacyjnego z Bułgarią. Może by się załapał na MŚ, gdyby grali, bo debiut w kadrze zaliczył miesiąc po MŚ.

To tylko dla ścisłości.
Nie Kwi 12, 2009 16:57 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Matviej



Dołączył: 06 Kwi 2009
Posty: 46
Skąd: Gorzów Wlkp

Post Odpowiedz z cytatem
"Może by się załapał na MŚ, gdyby grali, bo debiut w kadrze zaliczył miesiąc po MŚ."

No to jak zaliczył miesiąc po MŚ to by się nie załapał, jakby nie patrzeć w 94 miał już 22 lata a nie 18, Ronaldo załapał się nie mając 18, Złoto nawet będąc rezerwowym w składzie Brazylii mając 18 lat świadczy o twoich umiejętnościach i przypadku nie ma, w klubach lepszych lub gorszych nie jeden piłkarz gra albo siedzi chuj wie za co a trofeami się cieszy. Ja nie neguje aktu że Ronaldo się do złota nie przyczynił, neguje to że sytuacja analogiczna, bo siedzenie na ławce na MŚ w rep Brazylii mając 18 lat to co innego niż siedzenie na ławce Milanu w wieku 31. Inna sprawa że chyba faktycznie ani KMŚ ani SPE zaliczone być nie powinno, na ławce wtedy nie był, no chyba że być nie trzeba a medale dostał po ceremonii bo ogólnie jest w szerokim składzie, ale nie wiem.
Nie Kwi 12, 2009 22:11 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
German



Dołączył: 10 Kwi 2009
Posty: 14

Post Odpowiedz z cytatem
Czyli okazuje sie ze matviej znowu kłamał co do Zidana i mś 94 brawo :]
a co do twojego kolejnego już wywodu to nie mam czasu ani ochoty po raz kolejny ci tłumaczyć poza tym...ciezko to zrozumiec...he he:]
stary ty po prostu masz problem z rozumowaniem i to poważny...
co ty wogóle napisałeś w tym ostatnim poscie?bo czytac sie tego nie da.
najpierw na shoutboxie się kłóciłeś ze mną aż w końcu przyznałeś mi racje teraz znowu coś piszesz...eh dobra bo nie mam czasu.
aha matviej i skoryguj swoje słownictwo.chociaż tutaj nie rozpowszechniaj chamstwa.nie przenoś zachować ze swojej codziennosci na porządne forum...
skonczmy tą dyskusje bo i tak nie nie rozumiesz tego co pisze i to ignorujesz
miłego po południa szczerze życzę :]
Pon Kwi 13, 2009 12:48 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama







Pon Kwi 13, 2009 12:48
Wyświetl posty z ostatnich:    

Odpowiedz do tematu    Forum Ronaldo Strona Główna » Biografia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 2 z 5
Skocz do: 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Ronaldo  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online